Misja naszego biura księgowego

Misją, która decydują m.in. o tym, jak wygląda praca i zadania, które realizuje nasze Biuro Rachunkowe, jest budowa wizerunku wiodącej i wiarygodnej firmy, świadczącej usługi na najwyższym poziomie, przynoszącej wymierne korzyści naszym Klientom nie tylko w Kielcach. Nasze usługi rachunkowe oraz usługi księgowe wykonujemy w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Zawsze jednak mamy na uwadze to, aby sposób ich realizacji był w pełni dostosowany do indywidualnych oczekiwań Klienta, profilu i potrzeb prowadzonej przez niego firmy, jak również stale zmieniających się wymogów prawnych.


Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz obowiązującymi standardami rewizji finansowej. Księgowość, prowadzona zgodnie z powyższymi założeniami, jest dla nas drogą do spełnienia wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Pragniemy zapewnić, że przywiązujemy dużą wagę do jakości współpracy. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętności świeżego spojrzenia na problemy rachunkowe uda nam się wprowadzić do Państwa biznesowej codzienności rozwiązania przynoszące korzyści, ograniczające wydatki oraz usprawniające rozwój.

Wszystko co robimy czynione jest z pasją i zamiłowaniem do wykonywanego zawodu, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy i miłą atmosferę w naszym biurze

Pierwszy miesiąc
GRATIS


Licencja Ministra Finansów
nr 41343/2010


Biuro Rachunkowe Peritum

Tektoniczna 2/72
25-640 Kielce
woj. Świętokrzyskie

tel.: 698 512 613
e-mail: kontakt@peritum.net.pl

Nip: 9591199037