O firmie

Wśród licznych zadań, których podejmuje się Biuro Rachunkowe Peritum jest m.in. kompleksowa i dostosowana do indywidualnych wymagań Klienta obsługa kadrowo-płacowa oraz pełna obsługa księgowa (księgowość pełna, księgowość uproszczona etc.) Prowadząc naszą działalność w Kielcach pozostajemy otwarci na współpracę z Klientami z innych miast. Za każdym razem z ogromną satysfakcją dzielimy się już zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu zarządzania finansami oraz rachunkowości biznesowej. Tym, co wyróżnia świadczone przez nas usługi księgowe od propozycji innych biur rachunkowych, to kierunkowy model współpracy, czyli całkowite zorientowanie na potrzeby Klienta. Naszym zadaniem jest całkowite dostosowanie się do jednostkowych, uzależnionych od wielu aspektów i czynników biznesowych oczekiwań przedsiębiorcy.


Świadcząc usługi rachunkowe kładziemy ogromny nacisk na ich profesjonalną realizację. Zwracamy również uwagę na to, by wszystkie działania były wykonywane rzetelnie i terminowo – zgodnie z terminami przewidzianymi na dane czynności treścią ustaw i rozporządzeń. Prócz tego – naszym Klientom zapewniamy całkowitą dyskrecję (dotyczy to w szczególności pozyskiwanych od nich informacji biznesowych). Za wszystkie świadczone usługi bierzemy pełną odpowiedzialność – tak finansową, jak i prawną. Całkowite bezpieczeństwo wszystkim Klientom gwarantuje także ubezpieczenie naszej firmy (ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności).


Ze względu na fakt, iż działamy w sposób nieszablonowy i kreatywny, jesteśmy całkowici przekonani, że uda nam się przygotować dla Państwa odpowiednie rozwiązania w postaci korzystnych optymalizacji podatkowych. Pozwolą one ograniczyć wydatki oraz koszty utrzymania przedsiębiorstwa.


Zachęcamy serdecznie do współpracy. My zajmujemy się tym, co potrafimy najlepiej, Państwo również zajmijcie się tym, co jest Waszą pasją, powierzając nam wszystkie zadania związane z księgowością, kadrami, płacami i finansami.


Biuro Rachunkowe Peritum z Kielc spełnia wszelkie wymogi prawne do prowadzenia działalności. Posiadamy licencje Ministra Finansów nr 41343/2010

Pierwszy miesiąc
GRATIS


Licencja Ministra Finansów
nr 41343/2010


Biuro Rachunkowe Peritum

Tektoniczna 2/72
25-640 Kielce
woj. Świętokrzyskie

tel.: 698 512 613
e-mail: kontakt@peritum.net.pl

Nip: 9591199037